لوگو
گروه مقاله : مقالات و انتشارات
تاريخ انتشار : 13100/04/23 - 12:37
كد :92

برترین سطل زباله های پارکی

سطل زباله های پارکی از تجهیزاتی است که در پارک ها به وفور دیده میشود و برای کمک به پاکیزگی محیط زیست از آن ها استفاده می شود . بهتر است در یک مکان عمومی از سطل های زباله کوچک استفاده شود تا زود به زود خالی شوند. در اکثر مناطق یک سطل زباله ۱۰۰ تا ۲۰۰ لیتری کافی است

سطل زباله های پارکی از تجهیزاتی است که در پارک ها به وفور دیده میشود و برای کمک به پاکیزگی محیط زیست از آن ها استفاده می شود . بهتر است در یک مکان عمومی از سطل های زباله کوچک استفاده شود تا زود به زود خالی شوند. در اکثر مناطق یک سطل زباله ۱۰۰ تا ۲۰۰ لیتری کافی است.شرکت آسیا پارک تولید کننده انواع سطل زباله های پارکی اعم از فزی ، چوبی ، پلاستیکی و ... می باشد . این سطل زباله ها با بهترین مواد اولیه ساخته میشود و در سراسر کشور قابل عرضه می باشد . در پارک ها که معمولا زباله های حجیم تری به درون سطل رباله ریخته می شود ، دهانه سطل باید بزرگتر باشد.با ما برای آشنایی بیشتر با سطل زباله های پارکی همراه باشید . این محصولات از برترین سطل زباله های فضای باز و پارک ها محسوب میشود . 

برترین سطل زباله های پارکی

سطل زباله های پارکی فلزی

از متداول ترین سطل زباله های پارکی ، نوع فلزی آن میباشد . زیرا طول عمر طولانی ، قیمت مناسب و عناصر اولیه با کیفیت دارد . سطل زباله های چدنی ، سطل زباله های cnc و سطل زباله های لوله ای از انواع سطل زباله های فلزی هستند .  نصب این مخازن بسیار آسان بوده و پایه های آنها به وسیله پیچ یا رول‌بولت به زمین متصل می گردند . طراحی های زیبای این محصولات سبب شده است انتخاب برای مشتریان راحت تر شود . برای خرید سطل زباله های فلزی پارکی با آسیا پارک در ارتباط باشید . 

سطل زباله پارکی چدنی

 این نوع سطل زباله معمولا به همراه نیمکت های چدنی در کنار یکدیگر استفاده میشود و ست زیبای جدیدی تشکیل می شود . سطل زباله چدنی در قابل های ریختگی بصورت قالبی تولید می شود و از رنگ های الکترواستاتیک در آن ها استفاده می شود . این محصول جزو موارد بسیار لوکس شناخته می شود و به دلی وزن بالایی که دارد به ندرت مورد سرقت قرار می گیرد . برای خرید سطل زباله های چدنی پارکی با ما در ارتباط باشید . 

شرکت آسیا پارک مفتخر است ، با رضا یتمندی مشتریان و توجه ویژه به رعایت نکات ایمنی و ساخت مبلمان شهری ، وسایل بازی استاندارد روز دنیا را سرلوحه کار خود قرار دهد. امید میرود که با میسر ساختن فضای رشد سالم در زمین بازی به عنوان اولین محیط اجتماعی انسان ، نوآوران آسیا پارک به عنوان خدمتگذار شما نقش کوچکی در تحقق رویای کودکی افراد جامعه داشته باشد.

آدرس : كــرج، چهــارراه نبوت، بــرج پارسه، طبقه ٥ ،واحــد 503
تلفن : 1259904 0912                                         09123005619
       65262544 021
 

کلیه حقوق مادی و معنوی سایت متعلق به آسیا پارک است