لوگو
گروه مقاله : مقالات و انتشارات
تاريخ انتشار : 13100/02/27 - 13:09
كد :89

سطل زباله مکانیزه

سطل زباله های مکانیزه از مهم ترین محصولاتی هستند که در زمینه پاکیزگی شهر و جمع آوری زباله ها از سطح هر بکار برده می شود . امروزه با توجه به حجم بالای زباله های شهری استفاده از مخازن زباله با کیفیت با حمل به روش مکانیزه از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است به صورتی که شرکت های مختلف اقدام به تولید این سطل زباله ها پرداخته اند .

سطل زباله های مکانیزه از مهم ترین محصولاتی هستند که در زمینه پاکیزگی شهر و جمع آوری زباله ها از سطح هر بکار برده می شود . امروزه با توجه به حجم بالای زباله های شهری استفاده از مخازن زباله با کیفیت با حمل به روش مکانیزه از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است به صورتی که شرکت های مختلف اقدام به تولید این سطل زباله ها پرداخته اند . سطل زباله های با کیفیت مکانیزه مجهز به دستگیره های دوبل تقویت شده جهت تخلیه با ماشین های حمل زباله مکانیزه ساخته شده است و شرکت آسیا پارک یکی از بزرگ ترین ارائه دهندگان این محصولات می باشد . برای خرید سطلزباله مکانیزه شهری با ما در ارتباط باشید . 

تولید سطل زباله گالوانیزه

سطل زباله مکانیزه گالوانیزه متداول ترین مخزن زباله شهری محسوب می شود که در سراسر خیابان ها و معابر به چشم می خورد .ورق های به کار رفته در بدنه این مخازن ، دارای ضخامت 1.5 تا 2 میلی متر و پوشیده شده از گالوانیزه گرم مرغوب می باشد . در فرایند تولید به روش استفاده از گالوانیزه سرد ،  ورق های با ضخامت بالا به وسیله نوردهای خاصی به ضخامت های پایین تر تبدیل می شود که دارای کیفیت ظاهری بسیار عالی می باشند .استحکام ، دوام و مقاومت فوق العاده بالا به جهت استفاده از شاسی قوطی 60 در 40 و کلاف خم شده یک تکه 40 در 30 سبب شده است شهرداری ها برای مناطق مختلف شهری از این محصولات استفاده نمایند . معمولا برای جلوگیری از تجمع حشرات و عدم ورود حیوانات از جمله گربه و سگ بصورت درب دار این محصولات را تولید می نمایند  . زیر مخزنی به جهت جایگاه مشخص برای مخزن و جلوگیری از حرکت اضافی آن نیز در زیر این سطل زباله مکانیزه استفاده میشود . شرکت آسیا پارک تولید سطل زباله مکانیزه گالوانیزه و پلی اتیلن را برعهده دارد . 

سطل زباله مکانیزه

سطل زباله مکانیزه 770 لیتری

سطل زباله های مکانیزه در حجم های مختلفی ساخته می شود که نوع 770 لیتری آن بیار پر استفاده می باشد . زیرا حجم متعادل و مناسبی برای استفاده در کوچه ها را دارا می باشد . در مناطق بسیار پر جمعیت از سطل زباله 1100 لیتری نیز استفاده می شود  . ماشین های حمل زباله مکانیه جمع آوری زباله ها را در ساعات خاصی لا سرعت بالا انجام می دهند که این پروسه ، باعث کاهش ترافیک و کاهش گسترش بیماری های ناشی از زباله به ویژه در عصر حاضر که بیماری کرونا همه گیر است می شود . برای خرید سطل زباله مکانیزه 770 لیتری با آسیا پارک تماس حاصل نمایید . البته اینشرکت در تمامی اندازه های استاندارد و سفارشی شما عزیزان با شما همکاری خواهد نمود . 

شرکت آسیا پارک مفتخر است ، با رضا یتمندی مشتریان و توجه ویژه به رعایت نکات ایمنی و ساخت مبلمان شهری ، وسایل بازی استاندارد روز دنیا را سرلوحه کار خود قرار دهد. امید میرود که با میسر ساختن فضای رشد سالم در زمین بازی به عنوان اولین محیط اجتماعی انسان ، نوآوران آسیا پارک به عنوان خدمتگذار شما نقش کوچکی در تحقق رویای کودکی افراد جامعه داشته باشد.

آدرس : كــرج، چهــارراه نبوت، بــرج پارسه، طبقه ٥ ،واحــد 503
تلفن : 1259904 0912                                         09123005619
       65262544 021
 

کلیه حقوق مادی و معنوی سایت متعلق به آسیا پارک است