لوگو
گروه مقاله : مقالات و انتشارات
تاريخ انتشار : 1399/11/26 - 16:33
كد :88

سطل زباله فلزی گالوانیزه

سطل زباله های شهری یکی از مهم ترین محصولات در حوزه مبلمان شهری می باشد که نکاتی که در طراحی، تولید و مکانیابی سطلهای زباله باید رعایت شود ، استحکام و دوام آن ها می باشد . این محصولات برای استفاده در خیابان ها و پارک ها بسیار مناسب می باشد و بدنه فلزی و مقاوم آن ها در برابر عوامل محیطی بسیار مفید می باشد .

سطل زباله های شهری یکی از مهم ترین محصولات در حوزه مبلمان شهری می باشد که نکاتی که در طراحی، تولید و مکانیابی سطلهای زباله باید رعایت شود ، استحکام و دوام آن ها می باشد . این محصولات برای استفاده در خیابان ها و پارک ها بسیار مناسب می باشد و بدنه فلزی و مقاوم آن ها در برابر عوامل محیطی بسیار مفید می باشد . مخزن زباله های صنعتی می بایست دارای ویژگیهایی از قبیل : زیبایی، قابلیت حمل آسان، قابلیت تخلیه مناسب، استحکام و دوام در مقابل عوامل فیزیک و جوی و … باشد. معمولا این سطل ها با ورق 1.5 تولید مشود چنانچه مشتری ورق2 میل در نظر داشته باشد می توان از ورق 2 میل استفاده نمود . شرکت آسیا پارک تولید کننده سطل زباله های گالوانیزه با کیفیت می باشد که با بالاترین کیفیت این محصولات را تولید و با قیمت مناسب عرضه می کند .

سطل زباله فلزی گالوانیزه

قیمت سطل زباله شهری فلزی

جنس این مخازن از گالوانیزه بوده و به همین دلیل سطل زباله شهری گالوانیزه 660 لیتری دارای دوام بالایی می باشند. آسیا پارک تولید کننده سطل زباله شهری در سراسر کشور می باشد و آن را با بالاترین کیفیت و ارزان ترین قیمت در اختیار همشهریان گرامی قرار خواهد داد . یکی از قوانین جایگذاری مخازن زبال در خیابان این است که درفضاهای خطی موجود در طول خیابان، باید در فاصلۀ 30 تا 50 متری از هم قرار بگیرند. ولی در جاهایی مانند غذاخوری ها (ساندویچی ها و فروشگاه های غذاهای آماده) سینماها و شیرینی فروشی ها می توان تعداد آن ها را افزایش و در بیرون ساختمان های شهری، به دلایل امنیتی آنها را کاهش داد  .برای استعلام قیمت سطل زباله شهری فلزی با ما از طریق خطوط ارتباطی در تماس باشید .

ویژگی سطل زباله گالوانیزه شهری

  • ساخته شده از ورق گالوانیزه با ضخامت 1.5 الی 2 میلیمتر
  • دارای جوش منقطع برای استحکام بیشتر
  • دارای بدنه محکم و غیر قابل نفوذ
  • قابلیت تعویض راحت چرخ
  • مجهز به شبرنگ جهت دید بهتر در شب
  • دارای 4 عدد چرخ
  • دارای قیمت مناسب
شرکت آسیا پارک مفتخر است ، با رضا یتمندی مشتریان و توجه ویژه به رعایت نکات ایمنی و ساخت مبلمان شهری ، وسایل بازی استاندارد روز دنیا را سرلوحه کار خود قرار دهد. امید میرود که با میسر ساختن فضای رشد سالم در زمین بازی به عنوان اولین محیط اجتماعی انسان ، نوآوران آسیا پارک به عنوان خدمتگذار شما نقش کوچکی در تحقق رویای کودکی افراد جامعه داشته باشد.

آدرس : كــرج، چهــارراه نبوت، بــرج پارسه، طبقه ٥ ،واحــد 503
تلفن : 1259904 0912                                         09123005619
       65262544 021
 

کلیه حقوق مادی و معنوی سایت متعلق به آسیا پارک است