لوگو

فوتبال دستی و ميز تنيس

بازی فوتبال دستی وتنیس جزء آن دسته از ورزش هایی می باشد که افراد در سنین مختلف هم می توانند ورزش کنند و هم تفریح کنند و سرگرمی مناسب و به صرفه ای برای خانواده ها می باشد.

میز تنیس:

ورزش تنیس روی میز که البته آن را با نام پینگ پنگ «Ping Pong» نیز می شناسند، یکی از ورزش هایی می باشد که به دلیل هزینه پایین تری که نسبت به ورزش های دیگر دارد، علاقه مندان زیادی به این ورزش روی آورده اند.

فوتبال دستی : 

فوتبال دستی یک نمونه‌ی کوچک شده از پرطرفدارترین ورزش جهان یعنی فوتبال است. فوتبال‌دستی می‌تواند بین دو یا چهار بازیکن انجام شود. میز فوتبال‌دستی که ارتفاعی حدود نصف قد یک انسان متوسط دارد. بازیکنان داخل زمین به میله هایی متصل هستند و با حرکت دادن میله‌ها آنها نیز حرکت می‌کنند. دو شکاف در دوطرف زمین نقش دروازه‌ها را ایفا می‌کنند و بازیکنان باید به وسیله‌ی مهره‌های داخل زمین توپ را به سمت دروازه یکدیگر شلیک کنند. امروزه فوتبال‌دستی رونق زیادی پیدا کرده است و لیگ ها و مسابقات آن نیز در سطح کشوری و جهانی برگزار می‌شود.

فروش میز تنیس و فوتبال دستی :

انواع میز تنیس و فوتبال دستی در بازار ایران برای بسیاری از منطقه های بازی مورد استفاده قرار می گیرد. این محصولات در بزرگترین بازار های روز ایران با قیمت های ویژه ای عرضه می شود و بازار های مناسبی را برای آن فراهم کرده است. از منطقه هایی که می توان در آن از انواع میز تنیس و فوتبال دستی با کیفیت استفاده کرد می توان به موارد زیر اشاره کرد:
- شهربازی ها
- مدارس
- پارک ها
- ورزشگاه ها
- کانون ها
- باشگاه ها 

مرکز خرید میز تنیس و فوتبال دستی :

تمامی مشتریان عمده و جزئی انواع  میز تنیس می توانند با شماره های ذیل با کارشناسان فروش آسیا پارک تماس حاصل نمایند.

 
شرکت آسیا پارک مفتخر است ، با رضا یتمندی مشتریان و توجه ویژه به رعایت نکات ایمنی و ساخت مبلمان شهری ، وسایل بازی استاندارد روز دنیا را سرلوحه کار خود قرار دهد. امید میرود که با میسر ساختن فضای رشد سالم در زمین بازی به عنوان اولین محیط اجتماعی انسان ، نوآوران آسیا پارک به عنوان خدمتگذار شما نقش کوچکی در تحقق رویای کودکی افراد جامعه داشته باشد.

آدرس : كــرج، چهــارراه نبوت، بــرج پارسه، طبقه ٥ ،واحــد 503
تلفن : 1259904 0912                                         09123005619
       65262544 021
 

کلیه حقوق مادی و معنوی سایت متعلق به آسیا پارک است