لوگو
انواع دستگاه های ورزشی پارکی
انواع دستگاه های ورزشی پارکی
دستگاه های ورزشی پارکی یا وسایل ورزشی فضای باز، دارای انواع مختلفی هستند و هریک از ان ها برای تقویت عضله های خاصی از بدن استفاده می شوند.
طریقه استفاده از وسایل ورزشی فضای باز
طریقه استفاده از وسایل ورزشی فضای باز
وسایل ورزشی فضای باز از انواع تجهیزات مبلمان شهری محسوب می شوند که با هدف افزایش سلامت و تندرسی در جامعه، مورد استفاده قرار می گیرند. بسیاری از افراد طریقه استفاده از این وسایل را بلد نیستند. ما در این مقاله طریقه استفاده از وسایل ورزشی فضای باز را به طور کامل برای شما بیان می کنیم.
نیمکت مخصوص پارک
نیمکت مخصوص پارک
نیمکت پارکی زیر مجموعه ای از تجهیزات مبلمان شهری است که مخصوص استفاده در پارک ها بوده و می تواند فضای مناسبی را برای استراحت کوتاه مدت در اختیار شهروندان قرار دهد.
معیارهای انتخاب وسایل بازی مهد کودک
معیارهای انتخاب وسایل بازی مهد کودک
داشتن مهد کودک ها مستلزم فراهم کردن وسایل و تجهیزات مورد نیاز کودکان است. وسایل بازی مهد کودک از اصلی ترین این تجهیزات هستند که نقش موثری در سرگرم کردن کودکان دارند. در این مطلب قصد داریم معیارهای انتخاب این وسایل را مورد بررسی قرار دهیم.
استاندارد و ایمنی وسایل بازی مهد کودکی
استاندارد و ایمنی وسایل بازی مهد کودکی
مقطع مهد کودک همانند دیگر مقاطع تحصیلی به لوازم و تجهیزات زیادی نیاز دارد. وسایل بازی مهد کودکی از مهم ترین این لازم هستند کع نقش موثری در آموزش و سرگرمی کودکان ایفا می کنند. به جهت حفظ سلامت کودکان این وسایل باید از استاندارد و ایمنی لازم برخوردار باشند که در ادامه به برخی از مهمترین آن ها اشاره می کنیم.
نکات خرید نیمکت پارکی
نکات خرید نیمکت پارکی
نیمکت ها از پرکاربرد ترین لوازم شهری هستند که علاوه بر کارایی خود، نقش مهمی در زیبایی محیط ایفا می کنند. در صورتی که قصد خرید نیمکت پارکی را داشته باشد، لازم است تا نکات مختلفی  را مد نظر قرار دهید. در ادامه این مطلب شرح مفیدی از این نکات را برای شما بیان می کنیم.
پایه چراغ خیابانی جهت روشنایی معابر
پایه چراغ خیابانی جهت روشنایی معابر
برقراری روشنایی مناسب در فضاهای باز شهری هم به جهت زیبایی محیط و هم درراستای تامین امنیت شهروندان اهمیت زیادی دارد. از این رو از سازه ای به نام پایه چراغ خیابانی جهت روشنایی معابر استفاده می شود.
ایمنی نیمکت های پارکی
ایمنی نیمکت های پارکی
از مهم ترین و پرمصرف ترین انواع تجهیزات شهری می توان نیمکت پارکی را نام برد که به منظور آسایش شهروندان و همچنین زیبایی محیط استفاده می شود. از آنجایی که کاربرد اصلی نیمکت پارکی تامین رفاه شهروندان است، لذا باید از ایمنی و استانداردهای لازم برخوردار باشد.
انواع نیمکت پارکی از لحاظ طراحی
انواع نیمکت پارکی از لحاظ طراحی
همانطور که می دانید نیمکت پارکی محصولی است که به منظور نشستن و استراحت کردن شهروندان اعم از پیر و جوان در اماکن عمومی از قبیل پارک ها، تفرجگاه ها، بیمارستان ها، خیابان ها، بیمارستان ها و پایانه های مسافربری تعبیه می شود.
انتخاب نیمکت مناسب برای پارک ها
انتخاب نیمکت مناسب برای پارک ها
تجهیز کردن پارک ها و بوستان ها، یکی از اصلی ترین وظایف شهرداری ها به شمار می آید. بدین منظور آن ها وسایل مختلفی همچون نیمکت های پارکی را در این اماکن به کار می برند.
شرایط و ضوابط نصب سطل زباله پارکی
شرایط و ضوابط نصب سطل زباله پارکی
سطل زباله پارکی یکی از عناصر مبلمان شهری محسوب می شود که به منظور رسیدگی و ساماندهی زباله های موجود در پارک ها و سایر فضای سبز مورد استفاده قرار می گیرد.
طراحی نیمکت پارکی مطابق با استاندارد
طراحی نیمکت پارکی مطابق با استاندارد
از آنجایی که نیمکت پارکی محصولی جهت استراحت شهروندان است و افراد ممکن است زمان طولانی را بر روی آن بنشینند، لذا طراحی اصولی و استاندارد آن امری بسیار مهم می باشد.
کیفیت ساخت سطل زباله پارکی
کیفیت ساخت سطل زباله پارکی
یکی از وسایل مهم و ضروری جهت مدیریت زباله ها و پسماندهای شهری، سطل زباله پارکی می باشد که این روزها به صورت گسترده ای مورد استفاده قرار می گیرد.
نقش سطل زباله پارکی در زیباسازی اماکن
نقش سطل زباله پارکی در زیباسازی اماکن
سطل زباله پارکی از ضروری ترین تجهیزات مبلمان شهری محسوب می شود که به جهت جمع آوری، تفکیک و انتقال زباله ها در  اماکن عمومی، پارک ها، بوستان ها، تفرجگاه ها و فضاهای باز مورد استفاده قرار می گیرد.
ضرورت استفاده از سطل زباله پارکی
ضرورت استفاده از سطل زباله پارکی
در میان تجهیزات مبلمان شهری، سطل زباله پارکی از جایگاه ویژه ای در نزد شهرداری ها و متولیان امور زیباسازی شهری برخوردار است. به گونه ای که آن ها انواع مدل ها و ابعاد این مخزن را در فضاهای مختلف مورد استفاده قرار می دهند.
طراحی سطل زباله پارکی برای فضای شهری
طراحی سطل زباله پارکی برای فضای شهری
امروزه اهمیت جمع آوری و تفکیک زباله ها سبب شده تا طراحی سطل زباله پارکی برای فضای شهری اهمیت زیادی پیدا کند. به گونه ای که این سطل در انواع طرح های متنوع و مدل های زیبا طراحی می شود.
کاربرد نیمکت های پارکی در فضای شهری
کاربرد نیمکت های پارکی در فضای شهری
نیمکت های پارکی به عنوان یکی از مهم ترین اجزای مبلمان شهری، امروزه نقش مهمی را در فضای شهری ایفا می کنند. این نیمکت ها با دارا بودن قابلیت ها و مزایای متعدد، بهترین محل برای استراحت افراد محسوب می شوند. به گونه همه ی افراد از کودکان تا بزرگسالان و سالمندان می توانند دقایقی را بر روی این نیمکت ها نشسته و رفع خستگی نمایند.
سطل زباله پارکی cnc
سطل زباله پارکی cnc
سطل زباله CNC پارکی یکی از سطل های زباله فلزی پارکی است که دارای ظاهر زیبا و مدرن است . در تولید این محصول ورق های فولادی  میباشد که توسط دستگاه cnc و نرم افزار های خاص ، قطعات مختلف مخزن برشکاری می شود و به دلیل دقت بالای این دستگاه ( دقت 1 میلیمتر ) لبه های قطعات و شکل هندسی آنها بسیار شارپ و دقیق خواهد بود
نیمکت پارکی بتنی
نیمکت پارکی بتنی
نیمکتنیمکت های پارکی یکی از تجهیزات مورد استفاده در فضاهای تفریحی می باشد که با بالاترین کیفیت و ماسب ترین قیمت در اختیار شهروندان قرار می گیرد . این محصولات دارای طول عمر زیاد و زیبایی منحصربفردی است و از آن جا که بصورت ریختگی در قابل های پیش ساخته تولید می شود
کارخانه تولید مجموعه بازی پلی اتیلن
کارخانه تولید مجموعه بازی پلی اتیلن
شرکت آسیا پارک تولید کنند مجموعه کامل از سازه های پارکی و بازی های معمول کودکان در فضای بازی خارج از منزل می باشد. این تجهیزات مناسب برای خانه های کودک،مهدکودک ها، رستوران ها و مجتمع های مسکونی و سایر فضاهای باز میباشد . همچنین در فضاهای داخلی مثل خانه بازی کودک و فضای داخلی خانه نیز قابل استفاده میشود .
سطل زباله پارکی لوله ای
سطل زباله پارکی لوله ای
سطل زباله لوله ای یکی از مخازن زباله قابل استفاده در پارک ها و فضاهای تفریحی است که به دلیل عدم پیچیدگی در طرح و عدم نیاز به برشکاری CNC دارای سرعت تولید بالاتر و قیمت مقرون به صرفه تری نسبت به سطل زباله CNC و‌ سطل زباله چدنی می باشد.این محصول از لوله و پروفیل آهنی که با پوشش رنگ الکترواستاتیک مقاوم سازی می شود تولید شده است.جانمایی این مخازن بدین صورت است که با بتن به روش دفنی در زمین محکم می شود
نیمکت چوبی مدرن
نیمکت چوبی مدرن
خرید نیمکت های پارکی یکی از وظایف شهردای هر منطقه می باشد که به تجهیز نمودن فضاهای باز شهری خواهد پرداخت . برخی ویلاها و حیاط ها نیز نیاز به نیمکت های پارکی دارد که می توانید از ان ها استفاده نمایید و محیطی صمیمی را برای گپ .و گفت های دوستانه و گذراندن اوقات فراغت فرام آورید . نیمکت های چوبی مدرن از محصولات جدید شرکت آسیا پارک می باشد .
لوازم ورزش همگانی
لوازم ورزش همگانی
یکی از تجهیزاتی که در پارک ها و فضای باز برایرفاه حال شهروندان نصب و جایگذاری شده است لوازم ورزشی همگانی می باشد. این لوازم فلزی هستند  طول عمر طولانی و رنگ های ضد زنگ دارند . استفاده از وسایل ورزشی د پارک ها سبب میشود جریان خون در بدن به خوبی صورت پذیرد و در نتیجه زیبایی و جوانی را از لحاظ جسمی و تندرستی و سلامتی را از لحاظ روحی در بر خواهد داشت .
نیمکت پارکی چوب پلاست
نیمکت پارکی چوب پلاست
نیمکت های پارکی یکی از خدمات رفاهی می باشد که شرکت آسیا ترافیک تولید آن را جهت رضایتمندی شهروندان گرامی در نظر گرفته است. این محصولات در انواع مختلفی تولید می شود و به دلیل مقاومت بالای فلز و چوب بیشتر از این عناصر در ساخت صندلی های پارکی استفاده می شود .
مجموعه بازی پارک کودک
مجموعه بازی پارک کودک
پارک کودک که به آن خانه بازی کودک نیز گفته میشود فضایی بسته مجهز به وسایل بازی و سرگرمی کودکن می باشد که برای کودکان 3 سال تا نوجوانان طراحی شده است و از وسایل بازی مختلفی در آن استفاده شده است . استفاده از وسایل بازی پلی اتیلن سبب میشود ایمنی بازی کودکان افزایش پیداکند
سطل زباله مکانیزه پلاستیکی
سطل زباله مکانیزه پلاستیکی
سطل زباله پلاستیکی یا پلی اتین شهری یکی از امکاناتی است که در فضاهای مختلف شهری به چشم می خورد و مهم ترین ویژگی آن تفکیک زباله ها می باشد که در کشور ما از اهمیت زیادی برخوردار است و متاسفانه آنطور که باید رعایت نمی شود . فرهنگ استفاده از سطل زباله های تفکیکی بسیار مهم می باشد
نیمکت پارکی چوبی
نیمکت پارکی چوبی
مهم ترین اجزای مبلمان شهری صندلی و نیمکت پارکی میباشد. آسیاپارک تولید کننده انواع میز و نیمکت پارکی چوبی ، فلزی ، چدنی ،لوله ای  ،سیمانی ،بتونی و... در  رنگ ها و طرح های متنوع میباشد. انواع میز و نیمکت پارکی با استفاده از مرغوب ترین  مواد اولیه تولید و در بازار عرضه میگردند. با شرکت آسیا پارک خریدی راحت و مناسب را تجربه کنید.صندلی و نیمکت پارکی یکی از پر مصرف ترین تجهیزات پارکی میباشد
دستگاه های ورزشی پارکی
دستگاه های ورزشی پارکی
ورزش کردن در فضای پارک ها و بوستان ها به واسطه وجود لوازم یا دستگاه ورزشی پارک عملی خواهد بود . همه افراد نیاز به ورزش کردن دارند اما بسیاری امکانات ورزشی مناسبی در اختیار نداشته و یا فرصت استفاده از امکانات ورزش حرفه ای را ندارند از همین رو، وسایل و دستگاه های ورزشی پارکی در پارک ها و فضاهای سبز تعبیه شده تا مردم بتوانند به راحتی و بدون هزینه ورزش کنند
تاب فلزی پارکی
تاب فلزی پارکی
تاب فلزی  یکی از وسایل بازی فلزی پارکی می باشد که با عناصر فولادی تهیه و تولید می شود . این تاب کودکان به صورت دفنی در گودال حفره شده و پر شده از بتن دفن می شود و توسط شاخک هایی که در انتهای پایه ها جوشکاری می شوند در داخل آن مستحکم می شوند به طوریکه بعد از سفت شدن بتن به هیچ وجه تکان نمی خورند
انواع سطل زباله فلزی پارکی
انواع سطل زباله فلزی پارکی
سطل زباله هایی که در پارک ها استفاده میشود سبت به آن هایی که در خیابان ها استفاده میشود درای اندازه های کوچک تری میباشد . همچنین سعی شه است علاوه بر کاربردی بودن این محصولات دارای زیبایی نیز باشد تا محیط پارک و بوستان را زیباتر نماید .  در انتخاب یک سطل زباله پارکی باید به چندین ویژگی مهم توجه داشت
<   <<  1 2 3  >>   >  
شرکت آسیا پارک مفتخر است ، با رضا یتمندی مشتریان و توجه ویژه به رعایت نکات ایمنی و ساخت مبلمان شهری ، وسایل بازی استاندارد روز دنیا را سرلوحه کار خود قرار دهد. امید میرود که با میسر ساختن فضای رشد سالم در زمین بازی به عنوان اولین محیط اجتماعی انسان ، نوآوران آسیا پارک به عنوان خدمتگذار شما نقش کوچکی در تحقق رویای کودکی افراد جامعه داشته باشد.

آدرس : كــرج، چهــارراه نبوت، بــرج پارسه، طبقه ٥ ،واحــد 503
تلفن : 1259904 0912                                         09123005619
       65262544 021
 

کلیه حقوق مادی و معنوی سایت متعلق به آسیا پارک است