لوگو

برج نوری (چراغ روشنایی)

برج های نوری در مکان های زیادی که فضای وسیعی دارد کاربرد بسیاری دارد. مانند:نمایشگاه ها ، استادیوم ها،کارخانه ها،پارک های جنگلی،بزرگراه ها و...
به منظور کم کردن هزینه های خرید اولیه , اجرای کابلکشی و انجام تعمیرات سیستم روشنایی در کمترین زمان ممکن و همینطور نورپردازی با لوکس نوری بالا جهت روشنایی محل هایی که از لحاظ وسعت زمین به صورت طولی نمی باشند مانند جاده ها و راه های باریک از برج نوری استفاده میگردد. 
برج های روشنایی یا همان برج های نوری در ارتفاع های متداول بین 6 الی تا 30 متر (قابلیت ساخت تا ارتفاع 60 متر) و در دو نوع ثابت و متحرک تولید میگردند.
برج نوری (چراغ روشنایی)

برج های نوری متحرک دستی یا برقی :

برج روشنایی متحرک در دو نوع برقی و دستی ساخته میشود.
مدل دستی برج نوری : 
  • بیشتر برای برج های نور با ارتفاع پایین (معمولا” تا 15 متر) و تعداد پرژکتور کم کاربرد دارد. بیشترین کاربرد در برج های 6 الی 12 متری در این مدل فریم پرژکتورها به کمک نیروی انسانی و با استفاده از وینچ و هندل جا به جا میشود.
مدل برقی برج نوری :
  •  بیشتر برای برج های نور با ارتفاع بالای 15 متر و با تعداد پرکتورهای زیاد کاربرد دارد. همانطور که از اسم آن پیداست به راحتی توسط نیروی الکتریکی و تنها با فشار یک کلید فریم پرژکتورها به طرف بالا و پایین جا به جا میشود.

در طراحی و ساخت برج های روشنایی و دکل های روشنایی آیتم های زیر را باید در نظر گرفت : 

ساختار زمین و جنس خاک
سرعت باد و نیروهای فشار باد در منطقه 
مقاومت در برابر زلزله و سیل و دیگر بلایای طبیعی 
رعایت استانداردهای بین المللی
وزن برج برای محاسبه فونداسیون 

مزایای برج  های نوری :

  • توزیع نور و روشن کردن محوطه وسیع بدون ایجاد سایه و خیرگی
  • انعطاف پذیری بالا ، بسیار کاربردی ، کاملاً ایمن
  • تعمیر و نگهداری فوق العاده آسان و روی سطح زمین ، به جهت متحرک بودن
  • تامین روشنایی معابر ، خیابانها ، بزرگراه ها ، بوستان ها ، فضاهای باز شهری در شب
  • تامین امنیت محیط های شهری در هنگام تاریکی
  • قابل استفاده در مراکزی که به صورت شبانه روزی کار می کنند نظیر هتلها ، فرودگاه ها ، نمایشگاه ها ، پارکینگ های ماشین ، بندر گاه ها ، ایستگاه های قطار و …
  • عمر و دوام بالا و مقاومت فوق العاده در برابر شرایط جوی نظیر باد ، باران ، نور خورشید ، گرما ، سرما ، رطوبت و …

برج نوری استادیومی

برج نوری استادیومی مدل دیگری از این سازها میباشد که با ارتفاعات مختلفی ساخته میشود و پروژکتورها را برای تمرکز نور در یک جهت بصورت ردیفی در بالای برج نگهداری می کند و به دلیل کاربرد زیادی که در استادیوم ها دارد به آن برج استادیومی می گویند .برج استادیمی نیز همانند برج نوری تلسکوپی بصورت ثابت و متحرک ساخته میشود . در صورتیکه برج نوری استادیومی دارای هد ثابت باشد جهت دسترسی تعمیرکاران به پروژکتور ها به منظور تعویض یا تعمیر آنها از پلکان و بالکن استفاده می شود.نصب برج نوری استادیومی نیز همانند برج نوری میباشد و با یکدیگر تفاوت چندانی ندارد  . مثلا گاهی ازفونداسیون های پیش ساخته استفاده میشود و گاهی فونداسیون را در محل پروژه جهت نصب آماده می کنند . برای خرید برج نوری استادیومی با آسیا پارک در ارتباط باشید . 

 
شرکت آسیا پارک مفتخر است ، با رضا یتمندی مشتریان و توجه ویژه به رعایت نکات ایمنی و ساخت مبلمان شهری ، وسایل بازی استاندارد روز دنیا را سرلوحه کار خود قرار دهد. امید میرود که با میسر ساختن فضای رشد سالم در زمین بازی به عنوان اولین محیط اجتماعی انسان ، نوآوران آسیا پارک به عنوان خدمتگذار شما نقش کوچکی در تحقق رویای کودکی افراد جامعه داشته باشد.

آدرس : كــرج، چهــارراه نبوت، بــرج پارسه، طبقه ٥ ،واحــد 503
تلفن : 1259904 0912                                         09123005619
       65262544 021
 

کلیه حقوق مادی و معنوی سایت متعلق به آسیا پارک است