لوگو

ایستگاه اتوبوس

ایستگاه اتوبوس شهری یکی از المانهای مهم و تاثیر گذار مبلمان شهری در پروژه های ترافیکی و زیبایی چهره شهر است که در بهبود وضعیت ترافیکی و آلودگی هوای شهرهای بزرگ سهم بسزایی دارد که متاسفانه تا به حال توجه اساسی به این امر مهم  نشده است. 

برای دریافت لیست قیمت ها با شماره زیر تماس حاصل فرمایید
ساخت ایستگاه اتوبوس
ایستگاه اتوبوس
تولید کننده ایستگاه اتوبوس
 تولید ایستگاه اتوبوس شهری
طراحی ایستگاه اتوبوس
قیمت ایستگاه اتوبوس
شرکت تولید کننده ایستگاه اتوبوس
فروش ایستگاه اتوبوس
روزانه میلیون ها نفر از اتوبوس استفاده می کنند، بنابراین احداث ایستگاه های اتوبوس شهری به تعداد لازم و در فاصله های مشخص بین شهر اهمیت ویژه ای دارد.دستیابی آسان به ایستگاه های اتوبوس، طراحی استاندارد ایستگاه ها و برخورداری از ایستگاه های اتوبوس مانند سایر مبلمان شهری سیمای شهری را تحت تاثیر قرار می دهد. 

با توجه به ارشد  افزون تولید خودرو و افزایش حجم ترافیک به جهت استفاده از خودروهای تک سرنشین ، تشویق مردم به استفاده از وسایل حمل و نقل عمومی امری الزامی و اجتناب ناپذیر است و فرهنگ سازی در این زمینه امری است که در دستور کار مدیران شهری قرار گرفته است ، اما پرداختن به این مهم مستلزم فراهم کردن امکانات و شرایطی است که در این زمینه حیاتی است.
با توجه به حجم انبوه نفراتی که روزانه از اتوبوس برای مسافرت های درون شهری استفاده می کنند ، احداث ایستگاه های اتوبوس شهری با کیفیت بالا از نظر کیفی و کمی در فواصل مشخص بین شهری در کنار طراحی های به روز و مدرن و همچنین امکانات رفاهی مطلوب ، می تواند کمک شایانی به ناوگان حمل و نقل عمومی کرده و میزان استفاده شهروندان از اتوبوس را افزایش دهد .

ایستگاه های اتوبوس از نظر موقعیت:

1.ایستگاههای خیابانی
2.ایستگاه های آزادراهی
3.ایستگاه های پایانه ها و توقف گاه ها

قیمت ایستگاه های اتوبوس:

قیمت ایستگاه های اتوبوس شرکت آسیا پارک بر حسب متریال و طرح های  مختلف متفاوت می باشد.این شرکت توانسته با بالا بردن کیفیت  و تنوع محصولات بازار خوبی در بین تولید کنندگان داشته باشد.


 
برچسب ها : ایستگاه اتوبوس 
شرکت آسیا پارک مفتخر است ، با رضا یتمندی مشتریان و توجه ویژه به رعایت نکات ایمنی و ساخت مبلمان شهری ، وسایل بازی استاندارد روز دنیا را سرلوحه کار خود قرار دهد. امید میرود که با میسر ساختن فضای رشد سالم در زمین بازی به عنوان اولین محیط اجتماعی انسان ، نوآوران آسیا پارک به عنوان خدمتگذار شما نقش کوچکی در تحقق رویای کودکی افراد جامعه داشته باشد.

آدرس : كــرج، چهــارراه نبوت، بــرج پارسه، طبقه ٥ ،واحــد 503
تلفن : 1259904 0912                                         09123005619
       65262544 021
 

کلیه حقوق مادی و معنوی سایت متعلق به آسیا پارک است