لوگو

 پايه چراغ خیابانی

پایه چراغ وچراغ خیابانی یکی از مهم ترین المان های شهری می باشد که در روشنایی و زیبا سازی فضای شهری نقش بسزایی دارد که امروزه مدیران شهری جهت زیباسازی فضای شهری و روشنایی هر چه بیشتر معابر ،پارک ها ،خیابان ها ،اتوبان ها وهر مکانی که پر تردد باشد  از پایه چراغ ها استفاده می کنند.

برای دریافت لیست قیمت ها با شماره زیر تماس حاصل فرمایید
پايه چراغ و چراغ خيابانی
قیمت پایه چراغ خیابانی
فروش پایه چراغ خیابانی
خرید پایه چراغ خیابانی
تولید کننده پایه چراغ خیابانی
انواع پایه چراغ روشنایی
مشخصات فنی پایه چراغ خیابانی
قیمت پایه فلزی چراغ برق
پایه چراغ روشنایی معابر
پایه چراغ پارکی ارزان
تولید پایه چراغ پارکی
پایه چراغ خیابانی روشنایی
ساخت پایه چراغ خیابانی
لیست قیمت پایه چراغ خیابانی
تولیدکننده چراغ پارکی
تولید پایه چراغ روشنایی
قیمت پایه چراغ روشنایی
قیمت چراغ پارکی پایه کوتاه
تولید کننده چراغ های خیابانی
تولید کنندگان چراغ روشنایی
قیمت چراغ خیابانی
ساخت چراغ خیابانی
پایه چراغ خیابانی
لیست قیمت چراغ خیابانی
تولید کننده چراغ پارکی
شرکت های تولید کننده چراغ روشنایی
شرکت های تولید کننده چراغ پارکی
چراغ های خیابانی
برای دریافت لیست قیمت ها با شماره زیر تماس حاصل فرمایید
ستون اصلی پایه چراغ خیابانی توسط صفحه آهنی مربع یا دایره شکلی به نام بیس پلیت و از طریق چند عدد انکر بولت به فونداسیون متصل می گردد .لچکی ها که شکلی شبیه  مثلث دارند  به محل اتصال ستون پایه چراغ خیابانی با بیس پلیت ، جوش داده شده و این اتصال را تقویت می کنند .
جهت جلوگیری از فرسودگی و زنگ زدگی پایه چراغ خیابانی و پارکی ، دکل ها دارای پوشش گالوانیزه گرم 90 میکرون هستند . از رنگ آمیزی اپوکسی نیز جهت زیباتر شدن و هماهنگی با محیط کاربری پایه های چراغ روشنایی استفاده می شود.

انواع پایه چراغ ها

پایه چراغ خیابانی:

این نوع از پایه ها دارای ویژگی های ظاهری خاصی می باشند و با توجه به اینکه برای استفاده در معابر شهری و بزرگراهی طراحی شده اند ارتفاع آنها از 3 متر تا 18 متر است. پوشش پایه چراغ خیابانی با توجه به آب و هوای منطقه و میزان دوام و ماندگاری تعیین می گردد ومی توان از گالوانیزه گرم ، رنگ الکترواستاتیک و رنگ اپوکسی استفاده کرد.
پایه چراغهای پارکی و محوطه ای : 

پایه های چراغ پارکی در ارتفاع های مختلفی ساخته می شود و استفاده از آنها در محوطه های باغی ، پارکی و حیاطی متداول است با این تفاوت که در محوطه های بزرگ و باغ ها معمولا از پایه های بلند استفاده می شود و در محیط های کوچک مانند باغچه ها باید از پایه چراغهای کوتاه استفاده کرد.

نکات مهم در طراحی پایه چراغ خیابانی روشنایی :

  • تعیین ارتفاع درست سازه بر مبنای نور مورد نیاز موقعیت جغرافیایی ، مقدار ترافیک و تردد افراد
  • تعیین فاصله درست نصب پایه ها نسبت به هم و تامین پایه ها به تعداد لازم
  • بررسی محیط از نظر وجود موانع طبیعی مثل درخت و تپه ماهور
  • در حد امکان ، قرار نگرفتن منبع نوری در مقابل دید راکبین و رهگذران
  • ایجاد طیف نور با لوکس ، دانسیته و حجم مناسب و به صورت یک دست و یکنواخت در بهترین حالت خود ، به صورتی که خیرگی و سایه محسوسی را ایجاد نکند .
  • متناسب با بادهای منطقه ای و نیروهای محیطی و جغرافیایی محل
  • رعایت جنبه های ارگونومی محیطی : تاثیر درست و مثبتی که طراحی مناسب محیط کار ، تجهیزات ، سطح ایمنی و بهداشت در رضایت و بهبود بهره وری دارد ارگونومی نامیده می شود .
  • تعیین مشخصات فنی درست ( ضخامت ورق ، نوع چراغ ها ، نوع فونداسیون و حجم آن ، نوع پوشش ، دهانه پایین و بالا و … )
  • رعایت جنبه های فیزیولوژی محیطی : تاثیر عوامل محیطی مثل روشنایی ، صدا ، رطوبت ، گرما ، سرما و … بر فیزیولوژی بدن انسان دارد .
  • تعیین تعداد براکت ( دستک ) مورد نیاز و تعیین دقیق جهت آنها

پایه چراغ خیابانی گالوانیزه

پایه چراغ های خیابانی از گالوانیزه گرم پوشیده شده است که به روش غوطه وری در برابر سرما ، گرما،تغییرات آب و هوایی مقاوم شده است . این پوشش کمک می کند ، از این محصولات در همه نوع آب و هوا قابل استفاده شود . بسته به کاربرد پایه های روشنایی و محل استفاده آنها ، معمولاً به وسیله براکت های یک متری شاخه زده می شود که عموماً به صورت یک طرفه یا دو طرفه تولید می شود .پایه چراغ خیابانی گالوانیزه از جنس فولاد و با پوشش گالوانیزه یا رنگ هواخشک تولید می شود ولی در تولید پایه چراغ پارکی از پایه های آلومینیومی و چدنی استفاده می شودبرای خرید پایه چراغ خیابانی گالوانیزه با شماره های مندرج در سایت آسیا پارک تماس حاصل نمایید . 
شرکت آسیا پارک مفتخر است ، با رضا یتمندی مشتریان و توجه ویژه به رعایت نکات ایمنی و ساخت مبلمان شهری ، وسایل بازی استاندارد روز دنیا را سرلوحه کار خود قرار دهد. امید میرود که با میسر ساختن فضای رشد سالم در زمین بازی به عنوان اولین محیط اجتماعی انسان ، نوآوران آسیا پارک به عنوان خدمتگذار شما نقش کوچکی در تحقق رویای کودکی افراد جامعه داشته باشد.

آدرس : كــرج، چهــارراه نبوت، بــرج پارسه، طبقه ٥ ،واحــد 503
تلفن : 1259904 0912                                         09123005619
       65262544 021
 

کلیه حقوق مادی و معنوی سایت متعلق به آسیا پارک است