لوگو

شرکت آسیا پارک 

شرکت آسیا پارک به عنوان یک واحد تولیدی موفق در شهر کرج  می باشد.
این مجموعه مفتخر است ، با رضا یتمندی مشتریان و توجه ویژه به رعایت نکات ایمنی و ساخت مبلمان شهری ، وسایل بازی استاندارد روز دنیا را سرلوحه کار خود قرار دهد. امید میرود که با میسر ساختن فضای رشد سالم در زمین بازی به عنوان اولین محیط اجتماعی انسان ، نوآوران آسیا پارک به عنوان خدمتگذار شما نقش کوچکی در تحقق رویای کودکی افراد جامعه داشته باشد..

ویژگی های محصولات آسیا پارک

  • نصب و راه اندازی
  • محصولات کاملا استاندارد
  • طراحی جدید و مدرن
  • قیمت مناسب
  • پیشرفته و راحت
  • استفاده از آخرین تکنولوژی
  • 100% امن برای کودکان

نیمکت های پارکی

نیمکت های پارکی  و یا صندلی های پارکی از مهم ترین انواع مبلمان شهری هستند.که کاربردهای زیادی دارند و در مکان های زیادی اعم از پارک ها و فضای شهری و... مورد استفاده قرار می گیرند.
نیمکت پارکی

سطل زباله های پارکی

سطل زباله پارکی یکی از موثرترین المان های زیبا سازی فضای پارک ها و بوستان ها می باشد.شرکت آسیا پارک تولید کننده انواع سطل زباله های پارکی در سراسر کشور می باشد.
سطل زباله پارکی

وسایل بازی فلزی پارک 

وسایل بازی فلزی کودکان جز قدیمی ترین وسایل بازی کودکان در پارکها محسوب که می شود که شامل :تاب های فلزی ، الاکلنگ فلزی ،انواع سرسره های فلزی و... می باشد.
وسایل فلزی پارک

مجموعه بازی پلی اتلینی

مجموعه بازی پلی اتیلن امروزه از پرطرفدارترین تجهیزات زمین بازی کودکان و مبلمان شهری بوده  است  که آسیا پارک با تولید انواع مجموعه بازی با کیفیت و متنوع توانسته امتیاز بالایی را در بین تولید کنندگان به خود اختصاص دهد.
وسایل پلی اتیلن

وسایل ورزشی پارک ها

وسایل ورزشی فضای باز یکی از مهم ترین و بارزترین ابزارهای ورزش همگانی است که مورد استقبال ویژه خانواده ها و استفاده کنندگان این تجهیزات قرار گرفته است.
وسایل ورزشی پارک

کفپوش و چمن مصنوعی

با و جود گسترش زندگی شهر نشینی و دور ‏شدن انسان ها از فضای طبیعی، میل و گرایش به طبیعت همچنان پا برجاست و از هر فرصتی برای ایجاد یک فضای سبز ‏کوچک برای اطراف محل زندگی خود استفاده می کنیم.استفاده از انواع چمن مصنوعی برای پارک ها، رستوران ها  و حتی محوطه خانه ها می ‏تواند جایگزین مناسبی برای چمن طبیعی باشد. 
کفپوش چمن مصنوعی
 

ایستگاه اتوبوس

ایستگاه اتوبوس فضایی مشخص در معابر است که برای توقف کوتاه مدت اتوبوس به منظور پیاده و سوار کردن مسافران طراحی و اختصاص داده می‌شود. ایستگاه اتوبوس ، مناسب برای تمام سیستم های حمل و نقل درون شهری امری واجب و ضروری می باشد.
ایستگاه اتوبوس

پایه چراغ و چراغ خیابانی

پایه چراغ خیابانی و پایه چراغ پارکی یکی از المان های روشنایی بسیار موثر در زیباسازی فضاهای خیابانی و پارکی می باشند امروزه زیبا سازی و تزئین محیط های شهری با استفاده از پایه چراغ و پایه روشنایی خیابانی بدلیل ایجاد نشاط و شادی و روشنايي جهت سهولت در رفت و آمد شهروندان از اهمیت بسزایی برخوردار است. 
پایه چراغ پارکی

میز شطرنج بتنی

طراحی زیبا و جذاب میز شطرنج  بتنی پارکی موجب شده تا دید بصری خارق‌العاده‌ای به محیط  ببخشد و یک المان مناسب در جهت جذب افراد به  حضور در آن مکان به حساب آید.
میز شطرنج

فوتبال دستی و میز تنیس

بازی فوتبال دستی و تنیس یکی از بازی های پر هیجانی می باشد که علاقه مندان بسیاری را به خود جلب کرده است .بازی تنیس و فوتبال دستی در پارک ها و بوستان ها ، مدارس و... فضای شاد و مفرحی را فراهم کرده است.
میز تنیس

پایه استند و پرچم

شرکت آسیا پارک  مفتخر است  که با تولید انواع پایه استند و پرچم با کیفیت بالا و تنوع محصول بتواند در بین تولید کنندگان سراسر کشور در رتبه بالایی قرار بگیرد .
پایه پرچم

برج نوری (روشنایی)

برج های نوری کاربرد های فراوانی در روشنایی فضایی شهری دارد .برج های نوری به دلیل استقامتشان در برابر شرایط جوی نامناسب و سخت  مورد استقبال قرار گرفته است.
برج نوری
شرکت آسیا پارک مفتخر است ، با رضا یتمندی مشتریان و توجه ویژه به رعایت نکات ایمنی و ساخت مبلمان شهری ، وسایل بازی استاندارد روز دنیا را سرلوحه کار خود قرار دهد. امید میرود که با میسر ساختن فضای رشد سالم در زمین بازی به عنوان اولین محیط اجتماعی انسان ، نوآوران آسیا پارک به عنوان خدمتگذار شما نقش کوچکی در تحقق رویای کودکی افراد جامعه داشته باشد.

آدرس : كــرج، چهــارراه نبوت، بــرج پارسه، طبقه ٥ ،واحــد 503
تلفن : 1259904 0912                                         09123005619
       65262544 021
 

کلیه حقوق مادی و معنوی سایت متعلق به آسیا پارک است