لوگو

وسايل بازی مهد كودک

تجهیزات مهد کودک و وسایل بازی مهد کودک می تواند تاثیر بسزایی در رشد کودکان داشته باشد . فرزندان ما در مدتی که در مهد کودک ها هستند مشغول بازی و استفاده از وسایل بازی مهد کودک و تجهیزات مهد کودک می باشند و هر چه این وسایل بازی مهدکودک کیفیت بالاتری داشته باشد و تنوع آن بیشتر باشد کودکان احساس شادی و تاثیر پذیری بیشتری را نشان خواهند داد.
پرکاربرد ترین لوازم بازی مهد کودک را می توان تاب و سرسره کودک نام برد که تقریبا این اسباب بازی کودک در تمامی مهد کودک ها باید وجود داشته باشد.
شرکت آسیا پارک تولید کننده انواع بازی های مهد کودکی پلی اتیلنی فضای سرپوشیده و مجموعه بازی های مهد کودکی فضای باز از جمله تاب و سرسره سنجابی ، تاب و سرسره خرسی ، تونلی هزار پا ، دو برج ، تک برج ، الاکلنگ تعادلی بزرگ ،الاکلنگ تعادلی کوچک ، مجموعه بازی های ترکیبی پلی اتیلن


 
وسايل بازی مهد كودک مجموعه بازی پلی اتلین کودکان

مجموعه بازی پلی اتیلن یک مجموعه بازی فوق العاده مقاوم و ایمن برای بازی کردن کودکان میباشد . این مجموعه بازی با توجه به رنگ بندی زیبایی که دارد بسیاری از کودکان را به خود جذب می نماید . همچنین بهداشتی و قابل شستشو میباشد . برای استعلام قیمت وسایل بازی پلی اتیلن با مشاوران ما در آسیا پارک در ارتباط باشید . مجموعه بازی پلی اتیلن در اکثر پارک های کودک و بوستان ها به چشم می خورد . مهم ترین ویژگی مجموعه بازی پلی اتیلن سازگاری با طبیعت می باشد . برای ارتباط با ما کافیست با شماره های مندرج در سایت تماس حاصل نمایید . 

وسایل بازی پلی اتیلن پارکی ، وسایل بازی پلی اتلین مهد کودک :

امروزه مجموعه بازی پلی اتیلنی و لوازم بازی پارکی پلی اتیلن یکی از اجزای ثابت زمین های بازی کودکان محسوب می شود این گونه لوازم بازی با تنوع زیاد و ترکیب رنگی زیبا و ایجاد حس ماجراجویانه کودکان را به بازی و نشاط ترغیب می نماید شرکت آسیا پارک در این راستا موفق به تولید و گرد آوری جدیدترین و با کیفیت ترین مجموعه بازی ها که طبق استاندارد EN1176 تولید می شوند گردیده است مجموعه بازی های پلی اتلین این شرکت داری استاندارد داخلی نیز می باشد.

تاب و سرسره :  

تاب و سرسره شرکت آسیا پارک بسیار سبک و کم جا و قابل شستشو میباشد . جنس این تاب پلی اتیلن میباشد و در برابر نور خورشید و باران و برف و رطوبت و باد بسیار مقاوم است .رنگهای این تاب ها ثابت است.در کنار این مجموعه یک حلقه بسکتبال نیز هست که در خانه و مهد کودک کودکان میتوانند بازی کنند و گزینه خوبی برای زمستان است.
قیمت مجموعه بازی کودک
 

قیمت مجموعه بازی کودک : 

مجموعه بازیهای کودکان باید در تمامی مهد کودک ها وجود داشته باشد که شرکت آسیا پارک با تولید مجموعه بازی های کودک ارزان در فضایی رقابتی قیمت وسایل بازی های  کودک را شکسته است تا شما بتوانید با پرداخت هزینه کمتر نسبت به خرید وسایل بازی کودکان برای مهد کودک خود اقدام نمایید.

شرکت آسیا پارک در راستای پرورش ذهنی و فکری کودکان در کنار شادی و لذت از دنیای مهدکودکها اقدام به طراحی و تولید وسایل بازی مهد کودک نموده است. این وسایل در طرح ها و اشکال مختلف تولید شده اند که با دارا بودن استانداردهای لازم کیفیتی می تواند بسیار مطلوب باشند. 
شرکت آسیا پارک مفتخر است ، با رضا یتمندی مشتریان و توجه ویژه به رعایت نکات ایمنی و ساخت مبلمان شهری ، وسایل بازی استاندارد روز دنیا را سرلوحه کار خود قرار دهد. امید میرود که با میسر ساختن فضای رشد سالم در زمین بازی به عنوان اولین محیط اجتماعی انسان ، نوآوران آسیا پارک به عنوان خدمتگذار شما نقش کوچکی در تحقق رویای کودکی افراد جامعه داشته باشد.

آدرس : كــرج، چهــارراه نبوت، بــرج پارسه، طبقه ٥ ،واحــد 503
تلفن : 1259904 0912                                         09123005619
       65262544 021
 

کلیه حقوق مادی و معنوی سایت متعلق به آسیا پارک است