لوگو

وسایل ورزشی فضای باز

ست لوازم ورزشی پارکی یا ست لوازم ورزشی فضای باز به مجموعه وسایل ورزشی گفته می شود که جهت استفاده عموم افراد جهت ورزش همگانی و رایگان در فضاهای عمومی نظیر پارکها و فضاهای باز در دسترس عموم قرار میگیرد . معمولاً این ست های ورزشی به صورت بیست تکه تولید و اجرا می شود که می توان تعداد تکه های آن را کاهش یا افزایش داد . از این مجموعه های ورزشی می توان در همه اماکن عمومی و تفریحی نظیر مدارس ، دانشگاه ها ، سازمانها ، ادارات و … استفاده کرد.

برای دریافت لیست قیمت ها با شماره زیر تماس حاصل فرمایید
وسایل ورزشی فضای باز
فروش وسایل ورزشی فضای باز
لیست قیمت لوازم ورزشی پارکی
لوازم ورزشی پارکی تهران
قیمت ست وسایل ورزشی پارکی
قیمت لوازم ورزشی پارک ها
لوازم ورزشی پارکی فضای باز
ست لوازم ورزشی فضای باز
ست بدنسازی پارکی
لوازم ورزشی پارکی و فضای باز
لوازم ورزشی پارکی
تولید کننده تجهیزات پارکی
تولیدکنندگان وسایل پارکی و مبلمان شهری
شرکت تولیدی وسایل ورزشی پارکی
طراحی وسایل ورزشی فضای باز
ست ورزشی پارکی
دستگاههای بدنسازی پارکی
لوازم بدنسازی پارکی
فروش لوازم بدنسازی پارکی
برای دریافت لیست قیمت ها با شماره زیر تماس حاصل فرمایید

تولید ست لوازم ورزشی پارکی

در تولید ست لوازم ورزشی پارکی از بهترین متریال و بلبرینگها استفاده می شود تا بتواند افراد گواناگون را در وزن های مختلف تحمل کرده و در شرایط فضای باز با آب و هوای گوناگون سالهای سال با حفظ کیفیت درست کار کند.شرکت آسیا پارک تولید کننده وسایل ورزشی پارکی با عرضه محصولات با کیفیت که از قیمت بسیار مناسبی نیز برخوردارند سعی در بهبود فرهنگ سازی ورزش در جامعه را دارد . بسیاری از وسایل ورزشی فضای باز به تنفس بهتر ، عملکرد بهتر قلب و ریه ، تنظیم فشار خون و بهبود درد های عضلانی کمک نموده است . به همین جهت استفاده از آن بسیار توصیه میشود.
 
تولید ست لوازم ورزشی پارکی

شرکت تولیدی وسایل ورزشی پارکی

مجموعه آسیا پارک به عنوان شرکت تولیدی وسایل ورزشی پارکی، ارائه دهنده جدیدترین و با کیفیت ترین دستگاه های بدنسازی پارکی است. در تولید وسایل ورزشی پارکی، کیفیت دستگاه ها از اهمیت زیادی برخوردار است. چرا که این دستگاه ها به طور مستقیم با سلامت افراد در ارتباط هستند و پایین بودن کیفیت آن ها ممکن است سبب آسیب دیدگی ورزشکاران شود. از طرف دیگر، وسایل ورزشی پارکی در هوای آزاد و در معرض شرایط جوی مختلف نظیر تابش آفتاب، بارش باران و وزش باد قرار می گیرند. بنابراین لازم است که از مقاومت بالایی برخوردار باشند تا در برابر شرایط جوی و محیطی، دچار خرابی نشوند. در نتیجه اکثر تولید کنند گان وسایل ورزشی فضای باز در تولید این لوازم، از مرغوب ترین مواد اولیه و بهترین روکش ها استفاده می کنند تا دچار خرابی نشده و ماندگاری بالایی داشته باشند. 

انواع دستگاه های فضای شهری باز عبارتند از :

دستگاه مسگری، دستگاه پاندولی، دستگاه تخته شکم، دستگاه ماساژور، دستگاه چرخ و فلک دوتایی، دستگاه چرخ و فلک چهار تایی، دستگاه چرخ و فلک آویزان، دستگاه ریلکسیشن، دستگاه پرش ارتفاع، دستگاه اسکی فضایی، دستگاه بارفیکس،دستگاه پرس سینه،دستگاه گام زندستگاه قایقرانی ثابت، دستگاه پرس پا

دستگاه پرس پا:

نحوه استفاده از دستگاه پرس پابسیار ساده است. بر روی کفه های صندلی شکل بنشینید، پاهای خود را بر روی پدال ها و دستان خود را بر روی میله مقابل خود قرار داده، پا هایتان را تا انجا که میتوانید و با تمام قدرت در معرض کشش قرار دهید و سپس متناوبا عقب بکشید. توجه کنید که حرکات را باید به آرامی انجام دهید. دستگاه پرس پاموجب تقویت ماهیچه های ران و ساق پا می گردد،دستگاه بدن سازی پرس پا برای تمام افراد با سنین مختلف، پیشنهاد می گردد.
 
دستگاه پرس پا پارکی

دستگاه پرس سینه:

دستگاه پرس سینه جهت تقویت عضلات بالای سینه ،تقویت بازوها و مفاصل شانه کاربرد دارد.ورزشکار بعد از نشستن روی صندلی دستگیره را گرفته و به سمت جلو فشار می دهد و به آرامی دستگیره ها را به عقب بر می گرداند . این عمل باعث شده ورزشکار وزن خود را جابجا نماید.دستگاه پرس سینه برای نوجوانان ،جوانان و میانسالان مناسب است.
 
دستگاه پرس سینه

دستگاه ریلکسیشن:

با دستگاه ریلکسشن می توان برای بهبود و ارتقا سیستم گردش سریع خون، اکسیژن رسانی سریع به تمامی اندام های بدن استفاده کرد.
نحوه استفاده از دستگاه: ورزشکار ابتدا پشت به برد دستگاه می ایستند و پاهای خود را بر روی پدال محکم قرار می دهد تا نقطه اتکا باشد و بعد از تکیه به صفحه به کمک دستگیره های دایره ای، خود را به آرامی به حرکت در میآورد. و عکس این حرکت را نیز انجام می دهد.
کاربری: مناسب برای استفاده ورزشکاران میانسال و جوانان می توانند از دستگاه بدن سازی ریلکسشن را استفاده کنند.
 
دستگاه ریلکسیشن پارکی

دستگاه ماساژور:

دستگاه ماساژوربرای تقویت کمر، ماساژ دادن ماهیچه های کمر و ماساژ کامل عضلات پشتی بدن، سیستم عصبی مرکزی، بر طرف کردن خستگی و لایروبی کانال ها و رگ های خونی و سیستم گردش خون کاربرد دارد.برای ماساژ بدن ابتدا مقابل هر یک از بخش های دستگاه ماساژور ایستاده و سپس بدن خود را به آرامی به سمت بالا و پایین و چپ و راست حرکت دهید. ورزشکار باید به این 
نکته توجه کند که بدن خود را به آرامی حرکت دهد.دستگاه بدن سازی ماساژور برای جوانان ، افراد میانسال و بزرگسالان مناسب می باشد.
 
دستگاه ماساژور پارکی

دستگاه اسکی فضایی: 

دستگاه اسکی فضایی موجبتقویت و تمرین مفاصل بدن بخصوص زانو ها می‌گردد و عملکرد های قلبی و تنفسی را تقویت می نماید.دستگاه اسکی فضاییبرای تمام افراد با سنین مختلف، پیشنهاد می گردد. 
برای استفاده از دستگاه پاهای خود را بر روی پدال ها قرار دهید، دستگیره را با دستان خود نگه دارید و در عین حال دست ها و پا های خود را متناوبا حرکت دهید. از پریدن بر روی پدال ها خودداری کنید.
 
دستگاه اسکی فضایی پارکی

ست بدنسازی پارکی

ست بدنسازی پارکی برای افزایش فرهنگ ورزش جامعه تولید و عرضه میشود . این ست های ورزشی برای آمادگی جسمانی شهروندان بسیار مفید می باشد .این وسیله های ورزشی فلزی جهت تجهیز فضاهای باز شهری و عمومی نظیر پارکها ، بوستان ها ، مدارس ، زندان ها و … مورد استفاده قرار می گیرد .شرکت آسیا پارک با استفاده از فلزات مقاوم و ضد زنگ و رنگ آمیزی الکترواستاتیک به تولید ست های ورزشی پارکی پرداخته است و اینگونه به بهبود سلامت جامعه کمک شایانی نموده است. 

لوازم ورزشی پارکی و فضای باز

فروش لوازم ورزشی پارکی در تهران

قیمت لوازم ورزشی پارک ها

ست ورزشی پارکی

ست ورزشی پارکی یکی از تجهیزاتی است که امکان ورزش کردن با دستگاه های مختلف تناسب اندام را در فضای باز و پارک ها بدون پرداخت هزینه فراهم آورده است . شرکت آسیا پارک تولید کننده انواع ست ورزشی پارکی و وسایل ورزشی فضای باز با کیفیت بی نظیر و قیمت مناسب می باشد . برای خرید ست ورزشی پارکی با ما از طریق خطوط ارتباطی در تماس باشید . متداول ترین ست ورزشی پارکی عبارتند از :
  • دوچرخه ثابت پارکی
  • دستگاه گام زن چپ و راست پارکی
  • دستگاه اسکات پا پارکی
  • دستگاه اسکی فضایی پارکی
  • دستگاه بارفیکس پارکی
  • دستگاه پارالل 
شرکت آسیا پارک مفتخر است ، با رضا یتمندی مشتریان و توجه ویژه به رعایت نکات ایمنی و ساخت مبلمان شهری ، وسایل بازی استاندارد روز دنیا را سرلوحه کار خود قرار دهد. امید میرود که با میسر ساختن فضای رشد سالم در زمین بازی به عنوان اولین محیط اجتماعی انسان ، نوآوران آسیا پارک به عنوان خدمتگذار شما نقش کوچکی در تحقق رویای کودکی افراد جامعه داشته باشد.

آدرس : كــرج، چهــارراه نبوت، بــرج پارسه، طبقه ٥ ،واحــد 503
تلفن : 1259904 0912                                         09123005619
       65262544 021
 

کلیه حقوق مادی و معنوی سایت متعلق به آسیا پارک است