لوگو

وسایل بازی فلزی پارک

تجهیزات پارکی کودکان به صورت یک مجموعه در طرح ها و شکل های متفاوت و در اندازه های کوچک و بزرگ طراحی و عرضه می گردد.

لوازم بازی فلزی کودکان جز قدیمی ترین وسایل بازی کودکان در پارکها محسوب که می شود عموماً شامل چند مدل الاکلنگ فلزی ، تاب فلزی دو نفره ، تاب فلزی سه نفره ، بارفیکس کودکان ، چرخ فلک فلزی ۴ – ۶ – ۸ نفره ، انواع سرسره های فلزی ، سرسره مارپیچ فلزی و تاب کجاوه ای می شود .

برای دریافت لیست قیمت ها با شماره زیر تماس حاصل فرمایید
 وسایل بازی فلزی پارک

وسایل بازی فلزی پارک

قیمت تاب و سرسره فلزی

قیمت تاب و سرسره فلزی

لوازم بازی فلزی کودکان

لوازم بازی فلزی کودکان

قیمت وسایل بازی فلزی پارک

قیمت وسایل بازی فلزی پارک

تولید مجموعه بازی فلزی کودکان

تولید مجموعه بازی فلزی کودکان

لوازم بازی فلزی پارکی

لوازم بازی فلزی پارکی

لوازم بازی پارکی

لوازم بازی پارکی

تولید کننده لوازم بازی فلزی کودکان

تولید کننده لوازم بازی فلزی کودکان

تجهیزات پارکی کودکان

تجهیزات پارکی کودکان

خرید وسایل بازی فلزی پارک
خرید وسایل بازی فلزی پارک
وسایل بازی کودکان در فضای باز
وسایل بازی کودکان در فضای باز
تجهیزات بازی، که اغلب فلزی هستند، دویدن، پریدن، سرخوردن، آویزان شدن، تاپ خوردن، پنهان شدن و به طور کلی زمینه جنب و جوش خاص کودکان و نوجوانان را فراهم می آورند. اغلب این وسایل از چوب، پلاستیک و آهن تشکیل شده اند، هنگام ساخت سعی می شود در این وسایل یکپارچگی ایجاد شود در پارک های عمومی قطعاتی را بمنظور سرگرمی و بازی کودکان در نزدیکی استخرها، جنگل ها یا قسمت هایی که بزرگسالان بتوانند کودکان را تحت نظر داشته باشند احداث می گردد.

الاکلنگ فلزی :

الاکلنگ فلزی جزء لوازم بازی فلزی پارکی کودکان است ، دارای ساختار ساده و میله رابط آن بصورت لوله ای و صاف به طول 3 متر می باشد . نوع رنگ بدنه آن رنگ کوره ای الکترواستاتیک هست که مقاومت بسیار بالایی در شرایط محیطی و آب و هوایی مختلف می باشد و دوام بالایی در برابر زنگ زدگی ، خوردگی و ضربه دارد .
طیف رنگی به کار رفته در این محصول بسیار متنوع است که می شود توسط مشتری تعیین گردد . بهتر است در زمینه زیر این الاکلنگ از کفپوش های گرانولی ضربه گیر استفاده شود تا در صورت افتادن بچه ها ، آسیبی به آنها وارد نشود.

تاپ  بازی فلزی :

تاب یکی از وسایل پارکی کودکان است که از بازی های هیجانی و لذت بخش برای کودکان محسوب می شود که علاوه بر سرگرمی باعث تقویت عضلات و مهارت های حرکتی و تعادلی کودک می شود. زیرا در حین بازی باید از عضلات خود برا حفظ تعادل کمک بگیرید. تاب بازی علاوه بر کودکان حتی برای بزرگسالان هم  لذت بخش  می باشد و تاثیراتی بنیادی بر سلامتی ما و کودکانمان می گذارد. و در عین حال که یک بازی هیجانی محسوب می شود به دلیل حرکات ریتمی و منظم  به مغز فرمان آرامش می دهد و باعث افزایش آرامش و بهبود حافظه می شود. برای کودکان کوچکتر که قادر به نشستن هستند اما هنوز نمی توانند به خوبی تعادلشان را حفظ کنند باید تاپ محافظ دار انتخاب کرد.

سرسره :

همان اندازه که فعالیت کودکان و تحرک فیزیکی مهم است، اینکه وسیلۀ بازی هم برای آن‌ها جذاب باشد  نیز مهم است. درواقع جذابیت وسایل بازی می‌تواند کودکان را به داشتن فعالیت‌های فیزیکی تحریک کند. بالارفتن از سرسره و سرخوردن روی آن، حتماً کودکان را سر ذوق می‌آورد.بازی های حرکتی و هیجانی مانند حرکت داخل تونل وبعد سرسره بازی به طور کلی بازی هایی هستند که کودکان را از لحاظ فیزیکی درگیر می کنند. نیاز به فعالیت فیزیکی و حرکت برای کودکان امری ضروری است زیرا هم باعث تخلیه انرژی می شود و هم عضلات و مهارت های حرکتی و تعادلی کودکان را تقویت می کنند.
 
شرکت آسیا پارک مفتخر است ، با رضا یتمندی مشتریان و توجه ویژه به رعایت نکات ایمنی و ساخت مبلمان شهری ، وسایل بازی استاندارد روز دنیا را سرلوحه کار خود قرار دهد. امید میرود که با میسر ساختن فضای رشد سالم در زمین بازی به عنوان اولین محیط اجتماعی انسان ، نوآوران آسیا پارک به عنوان خدمتگذار شما نقش کوچکی در تحقق رویای کودکی افراد جامعه داشته باشد.

آدرس : كــرج، چهــارراه نبوت، بــرج پارسه، طبقه ٥ ،واحــد 503
تلفن : 1259904 0912                                         09123005619
       65262544 021
 

کلیه حقوق مادی و معنوی سایت متعلق به آسیا پارک است