لوگو
گروه مقاله : مقالات و انتشارات
تاريخ انتشار : 1399/10/29 - 16:30
كد :86

ست ورزشی پارکی

ست های ورزشی پارکی یکی از تجهیزاتی است که در پارک ها ، بوستان ها و فضاهای باز مورد استفاده قرار می گیرد . افزایش چشم گیر و روزافزون مرگ و میرهای ناشی از عدم تحرک سبب شده است که همه به فکر استفاده از وسایل ورزشی بیفتند . وسایل بدنسازی پارکی یکی از مهم ترین تجهیزات پارکی می باشد .

ست های ورزشی پارکی یکی از تجهیزاتی است که در پارک ها ، بوستان ها و فضاهای باز مورد استفاده قرار می گیرد . افزایش چشم گیر و روزافزون مرگ و میرهای ناشی از عدم تحرک سبب شده است که همه به فکر استفاده از وسایل ورزشی بیفتند . وسایل بدنسازی پارکی یکی از مهم ترین تجهیزات پارکی می باشد . ست های ورزشی پارکی عموماًبا توجه به یک نرمش و ورزشی که کل ماهیچه های بدن را درگیر کند  طراحی شده است . برخی از این محصولات برای پا ، برخی برای عضلات شکم و برخی نیز برای کل بدن طراحی و تولید شده اند . برای خرید ست ورزشی پارکی آن را از تولید کننده آن که شرکت آسیا پارک می باشد تهیه نمایید  .

وسایل بدنسازی پارکی

تولید وسایل بدنسازی پارکی نیاز به داشتن تخصص ، تجربه ، امکانات و تجهیزات کارگاهی درجه یک و مدرن است تا محصول نهایی از نظر کیفی دوام مورد نظر را پیدا کند . معمولاً این ست های ورزشی به صورت بیست تکه تولید و اجرا می شود که می توان تعداد تکه های آن را کاهش یا افزایش داد . در تولید ست لوازم ورزشی پارکی از بهترین متریال و بلبرینگها استفاده می شود تا بتواند افراد گواناگون را در وزن های مختلف تحمل نماید .  از جمله مهم ترین فواید ورزش در پارک می توان به وجود هوای پاک و تمیز برای ریه ها و اکسیژن رسانی مناسب اشاره نمود.از وسایل ورزشی فضای باز می توان به دوچرخه ثابت پارکی ، دستگاه گام زن، اسکی فضایی پارکی ، بارفیکس پارکی ، دستگاه مسگری ، دستگاه پرس سینه پارکی و ... نام برد . برای خرید وسایل بدنسازی پارکی با ما از طریق شماره های موجود در سایت آسیا پارک در تماس باشید . 

ست ورزشی پارکی

قیمت دوچرخه ثابت پارکی

دستگاه دوچرخه ثابت پارکی ، برای تقویت اندام  فوقانی به خصوص عضلات شانه و قفسه سینه می باشد . این محصول یکی از دستگاه هایی است که معمولا برای گرم کردن بدن قبل از ورزش می توان از آن استفاده کرد . درگیری که در عضلات پا ایجاد می نماید سبب تقویت ماهیچه های آن میشود .  پایین تنه شما را خوش فرم می کند و در نهایت عضلات میان تنه شما را نیز قوی تر کرده و هنگام استفاده از آن شما افسردگی را از یاد خواهید برد.برای استعلام قیمت دوچرخه ثابت پارکی با ما در ارتباط باشید .


 

شرکت آسیا پارک مفتخر است ، با رضا یتمندی مشتریان و توجه ویژه به رعایت نکات ایمنی و ساخت مبلمان شهری ، وسایل بازی استاندارد روز دنیا را سرلوحه کار خود قرار دهد. امید میرود که با میسر ساختن فضای رشد سالم در زمین بازی به عنوان اولین محیط اجتماعی انسان ، نوآوران آسیا پارک به عنوان خدمتگذار شما نقش کوچکی در تحقق رویای کودکی افراد جامعه داشته باشد.

آدرس : كــرج، چهــارراه نبوت، بــرج پارسه، طبقه ٥ ،واحــد 503
تلفن : 1259904 0912                                         09123005619
       65262544 021
 

کلیه حقوق مادی و معنوی سایت متعلق به آسیا پارک است