لوگو
گروه مقاله : مقالات و انتشارات
تاريخ انتشار : 1399/10/25 - 12:02
كد :85

سطل زباله پارکی فلزی شهری

سطل زباله پارکی فلزی شهری یکی از ضروری ترین و سازمانی ترین محصولات مبلمان شهری می باشد که جهت حفظ نظافت و بهداشت محل‌های تردد عمومی ، تفرجگاه‌ها ، بوستانها و پارک‌ مورد استفده قرار می گیرد . این سطل های زباله از نظر پروسه تولید ، از لوله و پروفیل تشکیل می شود و در فرآیند تولید ، از پیچیدگی کمتری برخوردارند .

 سطل زباله پارکی فلزی شهری یکی از ضروری ترین و سازمانی ترین محصولات مبلمان شهری می باشد که جهت حفظ نظافت و بهداشت محل‌های تردد عمومی ، تفرجگاه‌ها ، بوستانها و پارک‌ مورد استفده قرار می گیرد . این سطل های زباله از نظر پروسه تولید ، از لوله و پروفیل تشکیل می شود و در فرآیند تولید ، از پیچیدگی کمتری برخوردارند . شرکت آسیا پارک تولید کننده سطل زباله شهری در سراسر کشور می باشد که با تولید با کیفیت و قیمت مناسب توانسته است رضایتمندی بسیاری از هموطنان گرامی را جال نماید . برای دریافت اطلاعات بیشتر پس از بازدید سایت با شماره های مندرج در سایت آسیا پارک تماس حاصل نمایید  .

سطل زباله پارکی فلزی شهری      قیمت سطل زباله پارکی فلزی

لیست قیمت سطل زباله پارکی

سطل زباله های فلزی پارکی در انواع مختلفی ساخته می شود . سطل زباله های پارکی ساده که ارزان ترین سطل زباله های پارکی محسوب می شود ، از لوله و پروفیل تشکیل شده است .سطل زباله cnc یکی دیگر از سطل زباله های پارکی محسوب میشود که دارای قیمت بیشتری نسبت به سطل زباله ساده می باشد . این سطل های زباله دارای برش های زیبایی است که با دستگاه cnc تشکیل می شود . جوشکاری‌های مورد نیاز در این محصول به وسیله دستگاه جوش CO2 انجام می شود و مخازن جهت رنگ‌کاری به سالن رنگ فرستاده می شود .سطل زباله چدنی نوع دیگری از محصولات پارکی می باشد که زیبایی منحصر بفردی که دارد سبب شده است بسیار پرطرفدارتر از انواع دیگر باشد . قیمت آن به نسبت انواع دیگر بیشتر است و وزن زیادی که دارد سبب شده است مورد سرقت قرار نگیرد . برای دریافت لیست قیمت سطل زباله پارکی با شماره های مندرج در سایت آسیا پارک در ارتباط باشید . 

کارخانه تولید سطل زباله شهری

سطل زباله پارکی یکی از مهمترین و الزامی ترین ابزارهایی است که در سطح شهر مورد استفاده قرار می گیرد، که جهت حفظ نظافت و بهداشت محل های پر تردد عمومی ، تفرجگاه ها ، بوستانها و پارک ها استفاده می شود . شرکت آسیا پارک ، کارخانه تولید سطل زباله شهری می باشد که عرضه محصولات متنوع خود را به سراسر کشور بر عهده دارد . سطل زباله های شهری گالوانیزه نیز از محصولاتی است که در این کارخانه تولید می گردد . این سل های زباله از ورق گالوانیزه 2 میل تولید می گردد ( بسته به نظر مشتری در ضخامت 1.5 تا 2  میل تولید می گردد )برای خرید سطل زباله پارکی با ما در ارتباط باشید . 

شرکت آسیا پارک مفتخر است ، با رضا یتمندی مشتریان و توجه ویژه به رعایت نکات ایمنی و ساخت مبلمان شهری ، وسایل بازی استاندارد روز دنیا را سرلوحه کار خود قرار دهد. امید میرود که با میسر ساختن فضای رشد سالم در زمین بازی به عنوان اولین محیط اجتماعی انسان ، نوآوران آسیا پارک به عنوان خدمتگذار شما نقش کوچکی در تحقق رویای کودکی افراد جامعه داشته باشد.

آدرس : كــرج، چهــارراه نبوت، بــرج پارسه، طبقه ٥ ،واحــد 503
تلفن : 1259904 0912                                         09123005619
       65262544 021
 

کلیه حقوق مادی و معنوی سایت متعلق به آسیا پارک است