لوگو
گروه مقاله : مقالات مبلمان شهری و تجهیزات پارکی
تاريخ انتشار : 13100/03/01 - 12:02
كد :91

انواع تاب فلزی

تاب های فلزی قدیمی ترین و محبوب ترین وسایل بازی فلزی پاری محسوب میشود که از قدیم تا حال همراه بازیکودکان بوده است .  تاب فلزی یکی از مهمترین ملزومات هر پارک ، باغچه و محوطه‌ای می‌باشد.استفاده از تاب فلزی برای کودکان و برای بزرگسالان لذت زیادی را به همراه دارد .

تاب های فلزی قدیمی ترین و محبوب ترین وسایل بازی فلزی پاری محسوب میشود که از قدیم تا حال همراه بازیکودکان بوده است .  تاب فلزی یکی از مهمترین ملزومات هر پارک ، باغچه و محوطه‌ای می‌باشد.استفاده از تاب فلزی برای کودکان و برای بزرگسالان لذت زیادی را به همراه دارد . پیش از انتخاب یک مدل، فضای بازتان را در نظر بگیرید تا ضمن ایجاد فضایی خاص و چشم‌نواز، لحظات آرام و شادی را با این وسیله بسازید.شرکت آسیا پارک تولید کننده تاب فلزی پارکی میباشد که با بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت آن را به سراسر کشور عرضه می کند . انواع وسایل بازی پارکی فلزی عبارتند از تاب ، سرسره ، الاکلنگ ، چرخ و فلک و ... . برای خرید و طرح پرسش های خود با مشاوران ما در ارتباط باشید . 

انواع تاب فلزی

وسایل بازی فلزی پارکی

از مهم ترین بخش های وسایل بازی فلزی تاب میباشد و دلیل این امر بالا بودن استحکام و ایمنی این محصولات می‌باشد. تاب و سرسره فلزی پارکی بصورت ضد زنگ ساخته می شود و به دلیل استفاده از رنگ الکترواستاتیک بر روی آن در مقابل باران و برف و گرما و سرما بسیار مقاومت بالایی دارد  همچنین در برابر شرایط جوی دچار استهلاک نشده و می‌توان تا سال ها از آن استفاده نمود. وسایل بازی فلزی پارک می تواند کودکان را تا ساعت ها سرگرم نمایید و فعالیت فیزیکی حاصل از بازی کودکان با این وسایل سرگرمی از نشستن بی اندازه آن ها و کم تحرک آن ها جلوگیری می نماید .آسیا پارک تولید کننده انواع وسایل بازی فلزی پارکی با ارزان ترین قیمت ممکن در سراسر ایران فعالیت دارد. 

قیمت تاب و سرسره پارکی

تاب بازی کردن هیجان و آرامش را در پی دارد و بهترین وسیله بازی کودکان محسوب می شود . تاب ها انواع مختلفی دارند که تاب های پارکی فلزی یکی از آن ها می باشد . تاب های مورد استفاده در ویلاها و حیاط خانه ها نیز نوع دیگری از این وسایلبازی فلزی می باشد . تاب و سرسره پارکی بصورت یکپارچه یا مجزا قابل تولید می باشد . سرسره این مجموعه موج دار ، پیچشی و ساده طراحی می شود و تاب ها بصورت تک نغره دو نفره سه نفره و... تولید می شود . قیمت تاب و سرسره پارکی براساس اندازه آن ، دو نفره یا سه نفره بودن آن و ... تعیین می گردد . برای خرید تاب و سرسره پارکی با آسیا پارک در ارتباط باشید . 

شرکت آسیا پارک مفتخر است ، با رضا یتمندی مشتریان و توجه ویژه به رعایت نکات ایمنی و ساخت مبلمان شهری ، وسایل بازی استاندارد روز دنیا را سرلوحه کار خود قرار دهد. امید میرود که با میسر ساختن فضای رشد سالم در زمین بازی به عنوان اولین محیط اجتماعی انسان ، نوآوران آسیا پارک به عنوان خدمتگذار شما نقش کوچکی در تحقق رویای کودکی افراد جامعه داشته باشد.

آدرس : كــرج، چهــارراه نبوت، بــرج پارسه، طبقه ٥ ،واحــد 503
تلفن : 1259904 0912                                         09123005619
       65262544 021
 

کلیه حقوق مادی و معنوی سایت متعلق به آسیا پارک است